wybierz autora:
  • Miła niespodzianka! Już w piątek 26 marca przykicał do przedszkolaków zajączek. Wielkanocny zajączek, bardzo lubi dzieci, ale jest z natury bojaźliwy. Do przygotowanych w ogrodzie koszyczków, szybko powkładał swoim ulubieńcom prezenty i cichutko pokicał dalej.
    Relacja 2021-04-02, 09:42 | autor: Aldona Kurkowska
  • W poniedziałek 22.03.2021r. pożegnaliśmy zimę z Marzanną, a następnie powitaliśmy już wyczekiwaną wiosnę z gaikiem. Towarzyszyły nam zabawy z muzyką i piosenkami. Marzannę zniszczyliśmy i ekologicznie posegregowaliśmy jej części do odpowiednich worków.
    Relacja 2021-03-25, 08:41 | autor: Aldona Kurkowska
  • PODCZAS TEJ LEKCJI: - dzieci poznały pojęcia - kosmos i wszechświat - dowiedziały się czym jest droga mleczna - przypomniały sobie wiadomości o planetach układu słonecznego - poznały postać Mikołaja Kopernika - poznały postać jedynego polaka, który poleciał w
    Relacja 2021-02-26, 22:53 | autor: Aldona Kurkowska
  • Internet - miejsce, które daje wiele możliwości, ale to także miejsce pełne zagrożeń, które czyhają na dzieci. Przedszkolaki dowiedziały się w czasie tej lekcji jakie są możliwości Internetu: - przeglądanie stron WWW, - korzystanie z wyszukiwarek, - korzystanie
    Relacja 2021-02-06, 00:00 | autor: Aldona Kurkowska
  • Ach! Co to był za bal! Dzieci pięknie poprzebierane przyszły do przedszkola. Zaraz po śniadaniu zrobiło się głośno i wesoło. Do wspaniale przystrojonej sali balowej na tańce przyszły dwie młodsze grupy Biedronki i Gumisie. Wszyscy roztańczyli się przy wesołej muzyce.
    Relacja 2021-02-05, 23:36 | autor: Aldona Kurkowska
  Wstecz 1 2 3 4 5 6 7